31 grudnia 2013

Podsumowanie roku 2013

Na wielu blogach spotkałam się z postami podsumowującymi kończący się rok. Trochę się wzbraniałam, ale w końcu postanowiłam też stworzyć taką notkę. Z tym, że będzie to podsumowanie zaledwie pół roku, bo tyle istnieje ten blog.

W czerwcu 2013 powitałam Was ciepłym postem znad kaszubskiego jeziora. A potem poszło z górki. Głównie jednak były to wspomnienia z mojej okolicy. Dłuższym wyjazdem była jedynie wyprawa w Bieszczady, którą bardzo miło wspominam, mimo wysokiej temperatury jaka wówczas panowała. Ponadto podzieliłam się z Wami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi dwóch książek, o których niełatwo mi zapomnieć.

Odnośnie moich podróży w 2013 - nie było ich wiele i nie były dalekie. Głównie odwiedzałam miejsca na Kaszubach, gdzie rodzice zabierali mnie jako małą dziewczynkę. W tym momencie żałuję tylko, że nie mam z tych wyjazdów zdjęć, którymi mogłabym się pochwalić.

Ale nie mogę też zapomnieć o osobach, które poznałam w przeciągu tych 6 miesięcy. Naprawdę z przyjemnością czytałam Wasze posty i podziwiałam zdjęcia z podróży. Dzięki Wam zrozumiałam, że przede mną jeszcze wiele pięknych chwil. 

Plany na rok 2014? Mam takie marzenie, by wyjechać do Hiszpanii na kurs językowy, ale nie wiem, co z tego wyjdzie. Mam nadzieję, że fakt, iż Wam to powiedziałam, będzie dla mnie dobrą motywacją do realizacji tego celu. Poza tym nie mam konkretnych planów, więc zobaczymy, co los przyniesie. 

I korzystając z okazji, że jestem przy głosie, chciałabym Wszystkim odwiedzającym mojego bloga złożyć jak najserdeczniejsze życzenia pomyślności w Nowym Roku. Przede wszystkim wielu podróży i niezapomnianych przygód. Również dużo uśmiechu i radości z życia. Szczęśliwego Nowego Roku i udanej zabawy sylwestrowej!


8 komentarzy:

 1. Życzę Ci z całego serca, by Twoje marzenie się spełniło! Niech ten rok będzie dla Ciebie mega szczęśliwy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję serdecznie. I również życzę samych dobrych chwil w 2014.

   Usuń
 2. Płyną życzenia w przestrzeń kosmiczną,
  Aby w tym roku wszystko nam wyszło.
  By rozwiązały się zła supełki
  I rozsypały dobra perełki.

  By zdrowie dotrzymało nam kroku,
  Miłość głaskała nas w całym roku
  I mam nadzieję, że to się zdarzy:
  Uśmiech nie zniknie z naszych twarzy!

  I że zrobimy dziś wielki skok
  W ten nowy - lepszy - dla nas
  - 2014- rok!

  Tylko tego, co szczere, dobre, prawdziwe, natchnione i piękne, życzę Tobie, Niko, na ten nowy Czas.

  Serdecznie pozdrawiam, j.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja życzę Ci Niko z całego serca tego kursu w Hiszpanii - wiem, ze o tym marzysz, więc trzymam kciuki!
  No i jeszcze piękniejszego Nowego Roku 2014! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Happy Birthday, Nika!
  I wish you a happy new year dear!
  A hug!

  OdpowiedzUsuń
 5. Spóźnione ale szczere noworoczne życzenia. Mam nadzieję, że ten rok będzie dla Ciebie wyjatkowy, bogaty w wiele niezapomnianych chwil. Trzymam kciuki za realizację wyjazdu do Hiszpanii, i za realizację innych planów też!

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza wyrażającego Twoją opinię.
Dziękuję za wizytę na blogu. I zapraszam częściej ;)